Dla inwestora

Jesteśmy doświadczonymi Inwestorami z 20 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, zrealizowaliśmy kilkanaście remontów kamienic.

Mikroapartamenty w inwestycji Wróblewskiego54.pl są idealną lokatą kapitału. Potencjalny inwestor może spodziewać się wysokiej stopy zwrotu ulokowanych środków. Olbrzymią zaletą mikroapartamentów jest ich wielkość 10-25 m2 a co za tym idzie ich cena i koszt wykończenia wynikające z małego metrażu w stosunku do osiąganej ceny najmu. Każdy mikroapartament jest samodzielnym lokalem mieszkalnym i posiada własną księgę wieczystą. Przewidywane przychody z wynajmu poszczególnego mieszkania powinny wynosić od 800zł do 1200 zł netto w stosunku miesięcznym w zależności od powierzchni i standardu wykończenia i wyposażenia. W przypadku większych metraży powyżej 25m2 przychód może sięgać nawet do 1400zł netto.

Należy zwrócić uwagę, że oprócz wpływu z najmu znacznie przekraczającego odsetki z lokat bankowych następuje wzrost wartości rynkowej mieszkań. Fakt ten należy również ująć przy obliczaniu stopy zwrotu. Proponowany najem ustalony został na podstawie analizy rynku wynajmu podobnych lokali w Łodzi. Z ich dolnej granicy. Do wynajmu należy doliczyć czynsz zawierający wszelkie opłaty związane z utrzymaniem mieszkania z wyłączeniem energii elektrycznej. Dla każdego mikroapartamentu został wstępnie obliczony poziom opłat czynszowych i przedstawiony w zakładce „mikroapartamenty”. Atrakcyjność mikroapartamentów znacząco podnosi ich lokalizacja w pobliżu Politechniki Łódzkiej jak również dostęp do infrastruktury handlowej, rozrywkowej, rekreacyjnej.

Wizualizacje wnętrza

KTM EXPERT Sp. z o.o.

Spółka Komandytowa
91-074 Łódź, ul. Pietrusińskiego 10/3
NIP: 7272835685

Zadzwoń do nas:

795 371 321

E-mail: biuro@wroblewskiego54.pl
Social media: Facebook
Dziękujemy!!! Twoja wiadomość została wysłana.
Błąd wysyłania wiadomościjh. Prosimy spróbować jeszcze raz.